Różne kształty kamieni: piramida, obelisk, biżuteria, talizman, kula, serce, otoczaki, geody… Wybierz najlepszą dla siebie

Kształty kamienie, Kamień Mocy, znaczenie, właściwości, działanie, Maria Bucardi

Patrząc wstecz na historię i początki uzdrawiania kryształami, zobaczymy, że starożytne cywilizacje, takie jak Egipcjanie, Majowie, Rzymianie i Chińczycy, rzeźbili kryształy i kamienie szlachetne. Kryształy były uważane za obiekty sakralne.

Kryształy Maria Bucardi

Pewne kształty wzmacniają specyficzne właściwości lub nadają dodatkowe. Szlifowane kryształy mają nie tylko bardziej błyszczeć, ale także pozwalają pracować na różne sposoby. Różne kształty geometryczne kierują swoje energie na odmienne sposoby. Święta geometria to szeroki i bardzo ciekawy temat.

Kształty kryształów i kamieni mocy, Maria Bucardi

Poznaj różne kształty kamieni i kryształów oraz sprawdź jaki najbardziej Ci odpowiada:

  • w formie biżuterii, które mogą stanowić Twój osobisty talizman lub amulet, mają taki wielki plus, że noszone są zawsze blisko ciała i mocno oddziałują na aurę. Nie musisz się na tym skupiać, ani pamiętać, one wykonują swoją pracę 🙂 Ważne jest jednak, aby często je oczyszczać.
  • Kamień otoczak / bębnówka – może być różnej wielkości, ale najczęściej dosyć mały, wypolerowany lub surowy. Można go zabrać do kieszeni, torebki, a jeśli jest mniejszy do portfela też się zmieści. Posiada energię zgodną z rodzajem kamienia, która rozprasza się na zewnątrz. Można je używać do energetyzowania wody, ułożyć pod poduszkę, dać swojemu zwierzątku do domku lub legowiska.
  • Piramida tworzy bardzo specyficzną i silną energię. Stabilizuje energię ziemi, jednocześnie zwiększając i wysyłając energie z wierzchołka. Możesz umieścić ją w domu oraz używać do medytacji, równoważenia czakr itp. Piramidy tworzą potężne centralne kamienie w kryształowych siatkach, które wzmacniają intencje, podnoszą wibracje i chronią.
  • Kule, jajka lub inne obłe kształty – świetne są do stawiania w domu w punkcie centralnym lub medytacji, kładzenia na miejscu, które wymaga uleczenia lub wzmocnienia. Te najbardziej geometryczne kule oczywiście były używane do czytania przeszłości i przyszłości. Można zgłasza je używać do medytacji, leczenia, przywracania harmonii i spokoju.
  • Serca – to kształt, który używa się do leczenia ran emocjonalnych i oczywiście przyciągania wibracji miłości, drugiej połowy, wypełniania życia i otoczenia wibracją miłości. Jeśli tego pragniesz, nie musisz używać w tym celu koniecznie tego kształtu, ale podświadomie każdy kojarzy go z miłością, tak więc może być to pomocne w tym względzie. Można takie serce położyć blisko łóżka lub w miejscu w domu, które odpowiada za relacje na siatce Bagua w Feng Shui.
  • Obelisk, różdżka – służą do kierowania energią w konkretnym kierunku i celu. Są kanałem energii. Mogą oczyszczać mocno czakry. Kryształy generatory są dodatkowo wzmacniające i używane w manifestacji. Podwyższają energię miejsca, można z nich tworzyć siatki kryształowej energii układając we wzory w jakimś ustronnym miejscu np. Na stoliku przy łóżku lub na środku Twojej kryształowej komnaty. Można  ustawić je w kątach i centrum, aby zbudować silną sieć wysokiej wibracji w domu, miejscu pracy, ogrodzie.
  • Anioły – oczywiście wzmacniają kontakt z Siłą Anielską Światła. Tak samo jak kształt serca, nie muszą być tylko w takiej formie, by nawiązać z nimi kontakt! Są bardziej dla osób, które kochają anielskie wibracje i pragną, by gościły w ich życiu i domu. Zajrzyj do Twojego prezentu – książki “Jak rozmawiać z Aniołami” Marii Bucardi (link jest niżej).
  • Geody / szczotki – są świetne do oczyszczania innych kamieni, np. można na nich położyć swój talizman po dniu noszenia, aby oczyścić i przywrócić jego naturalną energię. Kwarc będzie oczyszczał, ametyst wzmacniał.

Każdy z tych kamieni trzeba regularnie oczyszczać i dbać. Robiąc zakupy warto sprawdzić czy kamień jest żywy, czy już niestety martwy, co się zdarza jeśli minerał był przechowywany przy urządzeniach itp.

kamienie mocy, Maria Bucardi
www.mariabucardi.pl

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz również tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mój Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Opublikowane przez Malvina Dunder

Travel, adventures & mindful living... with love to Earth♡

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: