Kryształowa piramida – poznaj działanie tego prostego lecz niezwykłego kształtu geometrycznego…

baner piramida kryształ górski, golden healer, Maria Bucardi

Tajemnica kształtu piramidy oraz trójkąta, poznaj ich silne właściwości oraz wyjątkowy kryształ górski w połączeniu ze złotym Golden Healer w formie piramidy.

Trójkąt to forma, która ma bardzo silną energię. Okrąg w magii i energii służy jako ochrona, kwadrat to stabilna podstawa, a trójkąt równoboczny to właśnie siła i o tym może Ci przypominać – Twojej wewnętrznej sile. To również symbole żywiołów, czyli elementów, z których składa się wszystko, co naturalne na Ziemi:

Powietrze – umysł, komunikacja, myśli

Ogień – siła, moc, odwaga

Woda – oczyszczenie, uzdrowienie, emocje

Ziemia – stabilność, uziemienie, płodność

Piąty element to eter, duch, nieskończoność, symbolem jest koło lub spirala.

Piramida łączy się w numerologii z liczbą 3 – szczęście “do trzech razy sztuka”,  “święta trójca”, umysł – ciało – duch, przeszłość – teraźniejszość – przyszłość,  dziewica – matka – starucha, ojciec – syn – duch święty, cykl narodziny – śmierć – odrodzenie, a także kreatywność, dynamika, ruch, przepływ energii, ekspress.
Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat, możesz zajrzeć do wykładów online https://akademia-omen-sententia.pl z liczbą trzy. 

Energia męska reprezentowana jest przez trójkąt z jednym punktem do góry (powietrze i ogień).

Energia żeńska reprezentowana jest przez trójkąt z dwoma punktami do góry (woda i ziemia).

Razem tworzą harmonię, symbol heksagram, merkaba. 

PIRAMIDA 

Trójkąt to magiczny symbol, a piramida to dopiero poważna energia! Nasi dawni, dawni przodkowie doskonale wiedzieli o tym działaniu, dlatego tworzyli wielkie budowle w odpowiednich punktach kuli Ziemskiej, aby tworzyć silną sieć energii na Ziemi. 

Od tysięcy lat jesteśmy uczeni, że piramidy to tylko groby, jednak teraz możemy sobie zdać sprawę, że nikt, by nie tworzył tak misternych, nadzwyczajnie zaawansowanych konstrukcji w idealnie wybranych miejscach, aby zrobić z tego jedynie grób lub miejsce “prymitywnego kultu” jak nieraz się słyszy.

Można znaleźć informacje, że słowo piramida to greckie słowo, które oznacza ciasto… jest też druga teoria, że składa się z dwóch słów, które oznaczają ogień i rdzeń centralny. Tak więc oznacza, że piramida to obiekt, który zawiera energię w swoim rdzeniu. Piramidy pomagają w absorbowaniu negatywnej energii i blokad z miejsc i czakr. Pomagają w medytacji i uzdrawianiu.

Starożytni Egipcjanie zrozumieli świętą geometrię piramid. Wiedzieli, że działa jako centrum mocy. 

To święty kształt geometryczny, który zbiera energię z wszechświata i centruje ją w dół poprzez wierzchołek. Dlatego piramidy w Egipcie tworzą wielki wir energetyczny. Piramidy istnieją również ukryte w amazońskim lesie deszczowym i wielu innych miejscach na Ziemi.

Rdzenni Amerykanie mieszkali w namiotach tee-pee, które niczym piramidy gromadziły energię i działały odmładzająco na znajdujących się w nich osobach.

Medytacja w pewnych rodzajach piramid, takich jak pagody, wzmacnia przepływ energii. Do tego wiele z nich zwieńczonych jest diamentem lub innym klejnotem.

Teraz, gdy na Ziemi zachodzą wielki zmiany, a także w naszych ciałach fizycznych i duchowych, piramidy pomagają nam zwiększyć wibracje i częstotliwość, abyśmy mogli nadążać za naturalnym, uniwersalnym postępem.

POMYSŁY NA UŻYWANIE PIRAMIDY

Są zaprojektowane z trójkątów równobocznych, dzięki czemu energia jest skupiona wewnątrz i generuje wibracje, które można wykorzystać na wiele sposobów. 

Jeden z nich to konserwowanie żywności i innych przedmiotów. Potrawy zachowane w kształcie piramidy zachowują świeżość przez dłuższy czas. 

Może być używana w różnych terapiach leczniczych, takich jak uzdrawianie kryształami, uzdrawianie praniczne, reiki, feng shui i inne. Wiele osób cieszy się obecnie niesamowitymi wynikami pracy z piramidami w celu uzdrowienia i poprawy stylu życia.

Możesz ją używać w manifestacji, kumulowaniu energii, przyciąganiu, leczeniu, medytacji, rytuałów nowiu księżyca, pełni księżyca, Rytuałach dla Matki Ziemi, świecach intencyjnych z Marią Bucardi lub jako element dekoracji, który podwyższa wibracje otoczenia.

KRYSZTAŁOWE PIRAMIDY

Piramidy mogą być z różnych materiałów, a te kryształowe są bardzo wyjątkowe. 

Kamienie występują w różnych kolorach (kwarc złoty, różowy, czarny turmalin, zielony chryzopraz) i służą do różnych celów (poprawienie snu, dodatkowa ochrona, przyciąganie obfitości), ale można je również znaleźć w wielu różnych kształtach. Tak jak kolory kryształów niosą ze sobą unikalne znaczenia (ponieważ często wskazują dokładnie, jakiego rodzaju jest kamień), kształty kryształów również mają znaczenie. Struktura kryształu nie zmienia rodzaju emitowanej energii, ale kształt wpływa na sposób, w jaki otrzymujesz tę energię.

Kryształowe piramidy mają moc manifestowania Twoich pragnień, a wierzchołek ma służyć do wysłania Twojej intencji do Wszechświata. 

Trzymanie piramidy to zdecydowanie intensywne i orzeźwiające uczucie. Tworzy w twojej dłoni wir energii, który rozprzestrzenia się po fizycznym ciele i wokół Twojej aury. Kieruje w dół mądrość i uzdrowienie Wszechświata prosto do czubków palców. Można mieć uczucie mrowienia, zmysły i wizje stają się wyostrzone. 

Piramida kryształowa o najwyższej jakości pomaga aktywować talenty wyższe, mądrość wyższą, zdolności nadprzyrodzone (które są naturalne, lecz tak się je teraz nazywa).

Piramida w sposób naturalny wibruje na poziomie duchowym, ponieważ jest ważną formą świętej geometrii. Energia piramidy pomaga podnieść Twoje wibracje, dzięki czemu możesz osiągnąć następny poziom rozwoju duchowego.

Jej wpływ na ciało fizyczne jest również bardzo pozytywny, jak już wcześniej wspomniane, działa odmładzająco, odblokowujący i oczyszczająco oraz uzdrawiająco.

Aby użyć kryształowej piramidy do zachowania piękna i młodości, umieść ją blisko łóżka. Piramida zapewni spokojny sen, co z kolei pomaga zachować zdrowy wygląd.

Możesz również umieścić swoją kryształową piramidę w dzbanku na wodę lub obok niego, aby zrobić eliksir. Kamień trzymaj tam przez 1-2 godziny.

kamienie mocy, Maria Bucardi
www.mariabucardi.pl

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz również tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mój Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Opublikowane przez Malvina Dunder

Travel, adventures & mindful living... with love to Earth♡

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: