Kamień Mocy Diament – znaczenie, działanie i właściwości – najtwardszy i niezwyciężony minerał, który powstaje pod wpływem presji…

Diament Kamień Mocy, znaczenie, właściwości, działanie, Maria Bucardi

Diament to najcenniejszy kamień, który powstaje pod ekstremalną presją i ma na imię niepokonany. Ty jesteś diamentem…

Poznaj najcenniejszy, najczystszy i najtwardszy kamień na Ziemi – diament. Natura jest genialna i tak wiele może nas nauczyć jeśli tylko otworzymy oczy, a właściwie serca…

Nazwa diament pochodzi od starożytnego greckiego: adámas / adámantos właściwy, niezmienny, niezniszczalny, nieokiełznany i damáō, „Ja obezwładniam”, okiełznuję. W łacinie  diamentum, które oznacza NIEPOKONANY, niezniszczalny, a powodem tego jest oczywiście znana cecha tego kamienia: twardość. To najtwardszy materiał na Ziemi.

Wiek większości naturalnych diamentów ma od 1 miliarda do 3,5 miliarda lat!

Czyste diamenty bez dodatku innego związku chemicznego są przezroczyste i mają zdolność rozpraszania światła na różne odcienie – tworzą optyczny pryzmat, błyszcząc na wszystkie kolory jak tęcza. 

Większość z nich powstała na głębokości od 150 do 250 kilometrów w głębi Ziemi, a kilka pochodzi z głębokości nawet 800 kilometrów! Pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury płyny zawierające węgiel rozpuszczały różne minerały i zastępowały je diamentami. Znacznie później (dziesiątki do setek milionów lat temu) zostały wyniesione na powierzchnię w wyniku erupcji wulkanicznych i osadzone w skałach magmowych. Tak, więc…

blog Maria Bucardi, odkryj w sobie moc diamentu

Diament powstaje pod ekstremalną presją i temperaturą. 

Jeśli czujesz nacisk nie do zniesienia, jeśli czujesz jakby zalewała Cię fala gorąca i zdenerwowania – to przypomnij sobie, że tak powstaje diament i kolejny jego szlif, dzięki któremu błyszczy jeszcze mocniej. Nie ma siły, która by go pokonała, a jedynie oszlifowała na jeszcze cenniejszy. Diament to energia zwycięzcy. 

Jeśli czujesz wielką samotność, również pomyśl o diamentach. Dlaczego są tak cenne? Ponieważ jest ich tak mało na Ziemi! Rzadko można je zobaczyć gdzieś na widoku i trzeba wiedzieć gdzie szukać. 

“Twardość diamentu zależy od jego czystości, doskonałości krystalicznej i orientacji: twardość jest wyższa dla nieskazitelnych, czystych kryształów zorientowanych w kierunku <111> (wzdłuż najdłuższej przekątnej sześciennej sieci diamentowej). Dlatego, podczas gdy możliwe jest zarysowanie niektórych diamentów innymi materiałami, takimi jak azotek boru, najtwardsze diamenty mogą zostać zarysowane tylko przez inne diamenty i agregaty nanokrystalicznego diamentu.”

Jak w przypadku każdego materiału, makroskopowa geometria diamentu przyczynia się do jego odporności na pękanie. Temat powiązany z boską geometrią.

Teraz kolejna ciekawostka na temat diamentu. Jest on formą czystego węgla ułożoną w kryształ. Inna stabilna forma węgla to grafit. Wydawałoby się, że tak podobne, a jednak kompletnie inne, grafit jest szary, miękki i powszechnie występujący.

Hmm warte zastanowienia, “ten sam” materiał, a jeden z nich jest przeciętny,  drugi niesamowity…

Na Ziemi diamenty są bardzo rzadkie, ale w kosmosie częściej występujące. Pojawiają się w meteorytach jako nanodiamenty i naukowcy mówią, że musiały powstać poza układem słonecznym, gdzieś daleko w gwiazdach i możliwe, że były pierwszymi minerałami 🙂 Co więcej możemy przeczytać, iż pewne badania przewidują, że duże ilości diamentów kondensują się z metanu do “diamentowego deszczu” na planetach lodowych olbrzymach – Uran i Neptun, a niektóre planety za układem słonecznym mogą składać się prawie w całości z diamentu.

Ciekawe jest również to, że ludzkie ciało ma podstawę z węgla – pierwiastek Carbon, który posiada 6 protonów, 6 neutronów i 6 elektronów 🙂 Występuje w każdej komóreczce ciała, dna. Określany jako najważniejszy element strukturalny i powód, dla którego jesteśmy znani jako formy życia oparte na węglu. Około 12 procent atomów w organizmie to węgiel. Jeden z podstawowych elementów materii.

Opierając się tylko na faktach, inne kamienie szlachetne jak tanzanit, aleksandryt, szmaragd mogą być jeszcze rzadsze i droższe, ale jednak to czysty diament jest najtwardszy i rozsławiony na cały świat.

Jeśli nie masz naturalnego diamentu nic się nie przejmuj, Ty nim jesteś! Jeśli pracujesz nad swoją czystością, myślisz jak najczęściej o swojej mocy, to błyszczysz bardziej niż diament. 

Czyste ŚWIATŁO wewnętrzne chroni! Światło prawdziwe, światło życia, nie sztuczne jak błysk fleszy i brokat 🙂 

Może pamiętasz, na 69 Medytacji Dla Ziemi otrzymaliśmy przesłanie, by dbać o swoje światło, ponieważ gdy przechodzimy metamorfozę z poczwarki do motyla i wychodzimy z kokonu, to ciemne energie atakują. Dlatego jest to tak ważne, aby unikać negatywnych wiadomości, mediów, ludzi, miejsc i TWORZYĆ SWOJĄ WARSTWĘ OCHRONNĄ. Czystość wewnętrzna ciała i ducha, otoczenia decyduje o sile Twojej tarczy ochronnej. Negatywne energie “poparzają się” od Twojego światła i uciekają.

Niech obce wpływy odbijają się od Ciebie, a Twoja czystość pozostanie zachowana. Ty wszystko widzisz, ale to się odbija i nie ma dostępu.

Nie daj się wciągnąć w labirynt mroku, to jest Czas Sprawiedliwości i lepiej zaufać Sile Światła w prowadzenie.

kamienie mocy, Maria Bucardi
www.mariabucardi.pl

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz również tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mój Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Opublikowane przez Malvina Dunder

Travel, adventures & mindful living... with love to Earth♡

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: