BRANSOLETKA MITYCZNYCH DRZEW EDENU MARII BUCARDI – KAMIEŃ MOCY PREHNIT – JEJ IMIĘ TO GAJA, SIŁA ODRODZENIA, REGENERACJI, BOGACTWO, HARMONIA

Prehnit Kamień Mocy, bransoletka drzew edenu, Maria Bucardi

Bransoletka Mitycznych Drzew Edenu Marii Bucardi
Kamień Mocy Prehnit
imię Gaja
elementy srebrne 925
Numerologia 2 razy 2, 13 razy 2
Korale 6 mm, duży kamień 18mm x 14mm
Symbol koniczynki ze srebra
Elegancka i pełna mocy

Ma taki kolor jak mech na Mitycznej Atlantydzie i Porto Santo!

Zielone energie, Czystość, Wysokie Wibracje oraz moc miłości. Niezwykła wibracja naturalnego prehnitu i srebra. Magia urody, uzdrowienia upiększenia skóry.

Bransoletka jest bardzo efektowna – chroń ją przed dotykiem innych osób!

Prehnit Kamień Mocy, bransoletka drzew edenu, Maria Bucardi

Kamień Mocy Prehnit

Ze względu na swoje właściwości oczyszczające organizm, prehnit naturalnie oczyszcza również duszę. W szczególności zielony prehnit jest w stanie wyleczyć depresję i nerwice, które bez rozpoznawalnej choroby zaburzają cały metabolizm poprzez ból i awarie.

Uspokaja umysł i daje możliwość lepszego wyłączenia się po pracy i skupienia się. Człowiek staje się zrelaksowany, z świeżą energią, wolnym czasem, hobby i rodziną.

Prehnit Kamień Mocy, bransoletka drzew edenu, Maria Bucardi


Prehnit pomaga całkowicie zmierzyć się z rzeczywistością i zaakceptować ją taką, jaka jest. Sprawia, że jesteś też bardzo szczery ze sobą.

Pomaga to najbardziej tym, którzy są wobec siebie wręcz krytyczni, rozpoznać w sobie pozytywne strony, ponieważ te, podobnie jak inne wyparte cechy, są częścią rzeczywistości … Pomaga nie tylko żądać, ale także kochać, nie tylko poświęcać się, ale także cieszyć się, to motto Prehnita.

Wzmacnia zdolność postrzegania i zamienia się w precyzyjnego obserwatora. Pamięć jest wzmocniona, a umysł wyostrzony. Prehnit może bardzo dobrze przetwarzać i rozpuszczać obrazy negatywnych doświadczeń, na korzyść wrażliwego i rzadko pokazywanego świata dusz. W ten sposób Prehnit pomaga rozwijać się holistycznie i żyć bez represji.

Prehnit Kamień Mocy, bransoletka drzew edenu, Maria Bucardi

Efekt

Pozytywny wpływ zwłaszcza na nerki i pęcherz. Stymuluje metabolizm tłuszczów.

Przypisywane właściwości magiczne
Prehnit nie ma prawie żadnych zapisów i jest znany tylko z kolonizacji Południowej Afryki i Australii. Holenderski generał Prehn po raz pierwszy znalazł ten kamień (na Przylądku Dobrej Nadziei), od którego został nazwany. W starożytnym świecie prehnit był znany tylko jako bardzo małe, niepozorne kryształy. Jednak w Australii znaleziono jasnozielone kamienie o rozmiarach głowy. Tubylcy nazywali te kamienie kamieniami życia, które wyrosły z serca ziemi. Dopiero bardzo późno odkryto, że ten fantastyczny zielony kamień to prehnit. Ponieważ złoża są prawie eksploatowane lub znajdują się w rezerwatach australijskich tubylców. Jako kamień leczniczy prehnit jest bardzo silnym kamieniem ochronnym dla ciała.

Prehnit Kamień Mocy, bransoletka drzew edenu, Maria Bucardi

Przypisanie czakry

Żółty, a zwłaszcza zielony prehnit wnika głęboko i intensywnie swoją energią, gdy zostanie umieszczony na czakrze serca lub splocie słonecznym. Dają większy wgląd w wyższy poziom duchowy, co pozwala rozpoznać, że nie jesteśmy wszystkim w życiu, ale życie jest dla nas wszystkim. Szczególnie w przypadku zielonego prehnitu widzimy bardzo wyraźnie, że wszystko w życiu, podobnie jak samo życie, ma swoje granice, a zdrowie i życie są dla nas najwyższymi dobrami, a nie bogactwem i władzą. 

Prehnit Kamień Mocy, bransoletka drzew edenu, Maria Bucardi

Numerologia 

Kluczowe znaczenie liczby 2

Analiza, wnętrze, wycofanie, dualność, dyplomacja, tolerancja, zrozumienie, mądrość wyższa.

13 to koniec i Nowy Początek

Srebro to kolor podświadomości, które wpływa oczyszczająco.

Koniczyna to oczywiście symbol szczęścia!

bransoletki, Maria bucardi

Właściwości

Kamień bezwarunkowej miłości oraz kryształ, który uzdrawia terapeutów, uzdrowicieli, szamanów i osoby pracujące z innymi osobami️.

Oczyszczanie z wchłoniętych Energii. Aktywacje Trzeciego Oka. Łączy z Istotami Wyższymi światła. Przyspiesza rozwój duchowy. Pogłębia Dar widzenia przyszłych zdarzeń i wewnętrzna wiedzę. Uczy życia w harmonii z Natura i siłami żywiołów. Łagodzi koszmary nocne, fobie i głębokie lęki, odkrywając i lecząc przyczynę, która je wywołuje. Prehnit (zwany czasem frenitem) jest uważany za kamień bezwarunkowej miłości oraz kryształ, który uzdrawia terapeutów, uzdrowicieli, szamanów i osoby pracujące z innymi osobami️(oczyszcza z wchłoniętej, negatywnej energii)️. ️Przyspiesza rozwój duchowy, łączy z istotami Wyższych Wymiarów i Wysokich Wibracji (szczególnie z energiami Anielskimi, w tym Rafaela).️

Minerał ten był używany przez kultury szamańskie w Afryce Południowej od tysięcy lat, ale dla Zachodu jest stosunkowo niedawnym odkryciem – dlatego uważa się go za kamień Nowej Ery, wnoszący określone wibracje na aktualne stulecie. 

Pogłębia prekognicję (dar widzenia przyszłych wydarzeń) i wewnętrzną wiedzę. 

Uczy, jak żyć w harmonii z Naturą i siłami żywiołów. W tradycjach szamańskich służył m.in. do wróżenia. Pomaga zapamiętywać i uczyć się; oczyszcza umysł, aktywuje czakrę trzeciego oka. Działa również na czakrę serca oraz splotu słonecznego – pomaga więc funkcjonować w życiu, w oparciu o serce i jego intuicję (łączy siłę woli z siłą serca).

Prehnit harmonizuje otoczenie i zapewnia spokój oraz ochronę. Łagodzi koszmary nocne, fobie i głębokie lęki, odkrywając i lecząc przyczynę, która je wywołuje. Jest korzystne dla nadpobudliwych dzieci i leczenia przyczyn, które leżą u podstaw ich nadpobudliwości.

Gaja

Gaia grecka boginią Ziemi, matka wszelkiego życia, podobn do leżącej z rogiem obfitości rzymskiej Terra Mater (matki Ziemi) lub andyjskiej Pachamamy, hinduskiej Prithvi, „Rozległej” lub Hopi Kokyangwuti, Pająk Babcia, która wraz z bogiem Słońca Tawą stworzyła Ziemię i jej stworzenia.

Jest powodem, dla którego powstały góry, morza, równiny, rzeki, bóg Uran i gwiaździste niebiosa. Być może nie wspomina się o niej w wielu greckich mitach. Była zanim jeszcze powstali Tytani.

Gaia ma możliwości sterowania pogodą na Ziemi, w tym tworzenia burz, przywoływania grzmotów i błyskawic, chmur i usuwania burzowej pogody. Jako pierwotne bóstwo, Gaia jest bezcielesną istotą, która jest zdolna do manifestowania fizycznej formy, jeśli chce.

Jako „Matka Ziemia” była drugim elementem ewolucji kosmosu po Chaosie – pierwotnej pustce, zgodnie ze starożytnymi tradycjami.

Grecy czcili Gaję w naturze, na otwartej przestrzeni, a także w Delfach. Została również uhonorowana wraz ze swoją wnuczką, boginią Demeter. W rzeczywistości posągi Gai znaleziono w świątyniach poświęconych Demeter.

bransoletki, Maria bucardi
kamienie mocy, Maria Bucardi

www.mariabucardi.pl

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz rуwnież tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mуj E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mуj Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Opublikowane przez Malvina Dunder

Travel, adventures & mindful living... with love to Earth♡

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: