Super Siedem – Super Seven – bransoletka 7 życzeń, 7 kryształów połączonych w jednym kamieniu! Niesamowita rzadkość, wspiera rozwój duchowy i osobisty. Wibracja Mitycznych Drzew Edenu Marii Bucardi

Super 7 bransoletka od Marii Bucardi - mityczne drzewa edenu

Wyjątkowa bransoletka Super 7

Siedem życzeń!

Zaprogramowane przez Marię Bucardi

7 minerałów w jednym kamieniu!

Mityczne Drzewa Edenu

Magia 7 minerałów w jednym, energii fioletu, złota oraz siódemki

Bransoletka Mitycznych Drzew Edenu, na gumeczce

Wyślij swoją listę życzeń, po zamówieniu 🙂

Super 7 bransoletka od Marii Bucardi - mityczne drzewa edenu

Bransoletka 7 życzeń! Wyjątkowa, magiczna bransoletka składająca się z 7 minerałów połączonych w jednym kamieniu! Super Seven (super siedem) to niesamowity i bardzo rzadki kamień o najwyższej mocy. 

Dostępna dla Ciebie w formie talizmanu, zaprogramowana na specjalne 7 życzeń!

Po złożeniu zamówienia, wyślij swoje siedem życzeń, Twoich najgłębszych marzeń i celów, w czym miałaby Ci pomagać i wspierać na drodze. To będzie Twój najcudowniejszy przyjaciel.

Super 7 bransoletka od Marii Bucardi - mityczne drzewa edenu

Niesamowity kamień Super Seven 

Super Seven, znany również jako Kamień Melodii lub Święty Kamień, to niezwykle rzadki minerał z siedmioma kryształami w jednym. Te kryształy to: ametyst, kakoksenit, getyt, lepidokrokit, rutyl, kwarc dymny i kwarc. 

Ten unikalny minerał ma tylko jedną małą lokalizację na całym świecie, a ta kopalnia jest obecnie zalana i pod wodą, znajdowała się w Brazylii, w małym południowo-wschodnim stanie zwanym Espírito Santo. Od czasu zalania podobno dokonano innych odkryć Super Siódemki. Jedna znajdowała się w północnym stanie Bahia w Brazylii, a druga była małą kopalnią w Indiach. Żadna z tych lokalizacji nie znalazła autentycznej Super Siódemki i są właściwie głównym powodem, dla którego na rynku dostępne są obecnie kryształy „Super Five” i „Super Six”. Kopalnie w obu tych krajach wierzyły, że znalazły nowy minerał i ukuły pochodną nazwę, podobną do nazwy ich tak zwanego kamienia Siódemki. Jak można się domyślić po nazwie, w tych kryształach brakowało kilku najważniejszych minerałów, które sprawiają, że Super Seven jest dziś potężnym kamieniem.

Super Seven jest kluczowym składnikiem dostępu do królestwa duchowego i odblokowywania wiedzy i starożytnych istot. Wysoka częstotliwość tego kamienia pomaga dostroić się do energii istot niebiańskich, co pozwala lepiej zrozumieć znaczenie i cel duszy. 

Działa na wszystkie czakry, wspomaga rozwój osobisty i duchowy, wznosi Twoje życie na wszystkich poziomach.

Super Seven pomaga udzielić odpowiedzi na pytania, które można mieć przez całe życie, a jednocześnie daje możliwość połączenia się z doświadczeniami z poprzedniego życia. Te epizody z poprzedniego życia zawierają starożytną wiedzę, którą można nosić ze sobą przez wiele wcieleń. Ta wyjątkowa mieszanka minerałów pomaga wysunąć tę wiedzę na pierwszy plan, tak aby można ją było odblokować i wykorzystać w obecnym życiu.

Praca z Super Seven pomoże poszerzyć świadomość, jednocześnie obdarzając jasnością umysłu. 

Pomaga w oczyszczaniu myśli i emocji. Kiedy ktoś jest już w stanie zacząć oczyszczać swój umysł, może wtedy rozpocząć podróż w celu kierowania wyższej wiedzy na ziemski plan.

Super Seven jest potężnym kamieniem uzdrowienia — zapewnia ochronę, uwalnianie negatywnych emocji i przeszłych wzorców myślenia i działania oraz oczyszczenie aury, pozwalając osiągnąć jasność, skupienie, kreatywność i pozytywność.

Jako, że ten kamień jest połączeniem siedmiu różnych kryształów, posiada właściwości wszystkich siedmiu kryształów jako jeden. Z tego samego powodu jest to jeden z najpotężniejszych kamieni dostępnych do celów leczniczych. 

Super Siedem zawiera

Ametyst: ten kamień ma właściwości transformujące, które pomagają w leczeniu dolegliwości emocjonalnych i fizycznych. Terapie kryształami ametystu są przede wszystkim pomocne w rozwiązywaniu problemów nerwowych, bezsenności, koszmarach sennych i co najważniejsze w równoważeniu czakry korony.

Kakoksenit: ten kamień jest bardzo pozytywny i potęguje dobrą energię. Otwiera na duchowe poszukiwania i pomaga Super Siódemce w rozproszeniu wszelkiego rodzaju negatywności.

Kwarc dymny: ten kryształ pomaga zachować czujność, koncentrację i moc w otoczeniu. Kwarc dymny jest kamieniem leczniczym i ochronnym, który również poprawia jakość życia.

Czysty kwarc: ten kryształ jest potężnym uzdrowicielem, znanym z wzmacniania i oczyszczania. Kryształ kwarcu pomaga w ciągłości przepływu energii.

Rutylowy kwarc: jest to kamień, o którym wiadomo, że przynosi optymizm, radość i harmonię wokół Ciebie. Kamień rutylowy wzmacnia miłość, przynosi stabilność w miłości i związkach, równowagę psychiczną i wzrost duchowych aspiracji.

Getyt / Geothite: to kamień, który pomaga w podejmowaniu jasnych decyzji oraz koncentracji i skupieniu się na zadaniach, które są przed Tobą. Równoważy energię dodatnią i ujemną.

Lepidokrokit: Jest to kryształ kwarcu, który zwiększa zdolności intelektualne. Energia tego kryształu pomaga w kontakcie z aniołami światła i przewodnikami duchowymi w czasie medytacji. Metafizyczne właściwości tego kamienia łączą cię z Boskimi Źródłem i pomaga uwolnić strach. Zapewnia również zdrowe myśli i ugruntowanie emocjonalne.

Super Seven ma wibracje wszystkich siedmiu omówionych powyżej kryształów, co czyni go kamieniem o bardzo wysokiej częstotliwości i jednym z najcudowniejszych kamieni do domu, aby zapewnić wysokie wibracje i ochronę. Jeśli nosisz go na sobie w formie biżuterii, to jeszcze lepiej. Jego energia otula Cię cały czas.

Super 7 bransoletka od Marii Bucardi - mityczne drzewa edenu

Kolor i znaczenie liczby 7

Super Seven to istna magia energii fioletu, złota oraz siódemki!

We wszystkich kulturach, czasach i częściach świata, siódemka ma wyjątkowe znaczenie. Na pewno znasz znasz za 7 górami, za 7 lasami, za 7 rzekami, 7 pieczęci, 7 bram…

Liczba 7 oznacza poznanie tajemnic Wszechświata, życia, magii. To spełnienie i bogactwo duchowe oraz materialne.

Kluczowe znaczenie tej mistycznej liczby to królewskość, tajemnica, władza, wyjątkowość, bycie wpływowym, to czego nie widać, tajemnice życia, np. jak żyć, by się realizować. Warto zajrzeć do wykładu online Ceremonia nr 37 oraz Czas 27.

Super 7 bransoletka od Marii Bucardi - mityczne drzewa edenu

Fiolet to barwa transformacji, płomienia, który wypala to, co złe i przemienia w dobre. Kolor Archanioła Zadkiela i Lady Amethyst.

Złoty to kolor mądrości wyższej i Archanioła Jofiela, optymizmu i światła wewnętrznego.

Uwaga, kupuj ten kamień tylko ze sprawdzonego źródła!

Czasami nie wszystkie minerały występują w pojedynczym kamieniu oszlifowanym lub bębnowym. Wielu sprzedawców próbuje sprzedać kamień za najwyższą wartość, po prostu dlatego, że tak trudno jest zidentyfikować każdy kryształ w środku. Kupując ten kamień, upewnij się, że pochodzi od wiarygodnego sprzedawcy. Godni zaufania dokładają wszelkich starań, aby każdy z nich był w pojedynczym kawałku.

kamienie mocy, Maria Bucardi

www.mariabucardi.pl

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz rуwnież tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mуj E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mуj Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: