Kamień Mocy Ametryn – znaczenie, działanie i właściwości – najwyższa Moc, Siła i Potęga

Ametryn-Kamien-Mocy-od-Marii-Bucardi- właściwości, działanie, znaczenie

Kamień Mocy Ametryn

Minerał pełen królewskich wibracji. Ametryn z energią harmonii i równowagi, najwyższą kosmiczną wibracją fioletowego i złotego promienia, przemiany, transformacji i mądrości wyższej, która jest tak potrzebna, gdy mamy podejmować ważne i mądre decyzje, zgodne z Wolą Najwyższego Źródła i naszym powołaniem i celem naszego życia tutaj i teraz na Ziemi.

Ametryn Najwyższa Moc, Siła i Potęga – energia prawdziwego Maga, który kształtuje świat wg własnych wyobrażeń i materializuje to, czego pragnie. Spokój, optymizm, mądrość. Wyjątkowe połączenie i działanie!

Ametryn-Kamien-Mocy-od-Marii-Bucardi- właściwości, działanie, znaczenie

Prawdziwy Mag wie czego chce i realizuje swoje cele z radością, lekkością i wytrwałością, on wie – że może wszystko!  Ametryn pojawia się w wyjątkowym momencie i gdy trafia w Twoje dłonie, to już nic nie będzie tak, jak było wcześniej. Obdarza Cię bowiem boską i królewską Siłą i Mocą, daje wgląd we wszystko, ukazuje najlepsze drogi wyjścia i osiągnięcia Twoich celów, uczy jak zmaterializować szczęście, spełnienie, bogactwo i obfitość w każdej dziedzinie, jak iść drogą Twojego serca z jasnością i czystością myśli i intencji. 

Ametryn-Kamien-Mocy-w-formie-bransoletki-Mitycznych-drzew-Edenu-od-Marii-Bucardi111111

Ametryn to wyzwanie, by wreszcie zrealizować Twoje cele i kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. 

Każda bransoletka jest wyjątkowa, każdy kamień jest niepowtarzalny, w naturze nie ma dwóch takich samych kamieni!

Ametryn łączy się ze znaczeniem Zwierzęcia Mocy Motyla, pięknej przemiany, rozwinięcia skrzydeł i latania nad kolorową łąką.

Ametryn, ametyst i cytry, Kamienie Mocy, kryształ, minerał, kamień, znaczenie, właściwości, działanie, magiczne, Maria Bucardi

… Kamień AMETRYN i jego niezwykła energia

są dla mnie symbolem aktualnego czasu!

Gdy odkrywasz kim jesteś!

Właściwości

Ametryn, łącząc w sobie energię Ametystu i Cytrynu, pomaga w znalezieniu równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym, oraz pomiędzy sferą materialną a duchową. Współczesny styl życia nie sprzyja odnalezieniu pełnej satysfakcji wszystkich ról społecznych, które odgrywamy w ciągu dnia. W większości przypadków poświęcenie się jednej rzeczy pociąga za sobą zaniedbanie innej. Przykładowo, osiągniecie sukcesu w pracy niesie za sobą koszt w postaci mniejszego zaangażowania w życie rodzinne. Ogromna odpowiedzialność w przypadku wychowywania dzieci i prowadzenia domu niestety zazwyczaj nie idzie w parze ze spełnieniem się w życiu zawodowym. Energia Ametrynu harmonizuje wszystkie strefy życia dla nas ważne i pomaga w znalezieniu balansu pomiędzy nimi. Uświadamiamy sobie, na czym najbardziej nam zależy, gdzie znajdują się nasze priorytety, co możemy sobie odpuścić, a w co więcej czasu i energii zainwestować. Racjonalność połączona z intuicją oraz tym, co podpowiada nam serce to właśnie ten satysfakcjonujący stan balansu w życiu.

Ametryn-Kamien-Mocy-od-Marii-Bucardi- właściwości, działanie, znaczenie

Ametryn wg medycyny niekonwencjonalnej:

•    Łagodzi zawroty głowy i zaburzenia błędnika.
•    Działa uspokajająco i łagodząco na serce.
•    Obniża napięcie i stres.
•    Pomocny przy wadach wzroku, niedosłuchu, przy niekontrolowanym drżeniu mięśni, napadowym czerwienieniu się na twarzy, nagłej i nadmiernej potliwości.
•    Chroni przed zapaleniem opon mózgowych, harmonizuje pracę obu półkul mózgowych, dotlenia mózg.
•    Pomaga w zerwaniu z uzależnieniem od różnych używek. 

Nie daj się sprowokować i zastraszyć, w spokoju leży Twoja siła i mądrość, a Twoje światło rozświetla nieznaną dotąd drogę. Poznaj działanie niezwykłego Kamienia Mocy ametrynu, który łączy Fioletowy i Złoty Boski Promień.

Spokój, mądrość, optymizm i boskość w Tobie, gdy wszystko się wali, świat jaki znasz runął w gruzach, ludzie rzucają się w przepaść i namawiają Cię do tego samego “bo tak wszyscy robią”.

Żyjemy w wyjątkowym i niepowtarzalnym czasie, gdy wszystko wali się, jest wiele chaosu, przemocy i nadużywań władzy. Zaczęliśmy serię spotkań online 160-tych, które dają Ci dokładne wskazówki jak je przejść. Jeśli zdarzają Ci się chwile strachu, niepokoju, ponieważ nie wiesz co będzie, rozprasza Cię to, co dzieje się dookoła, musisz szczególnie o siebie zadbać! Wycofać się, wyciszyć, by usłyszeć swój własny głos Duszy Wyższej, oczyścić szum w tle, usunąć negatywne energie, by ponownie napełnić się wiarą, światlem, optymizmem i powtarza to regularnie.

W tym może Ci pomóc mały, przepiękny przyjaciel o niesamowitej i potężnej mocy – ametryn! Ten kamień to energia boskiej transformacji, alchemii, mądrości wyższej, harmonii. Sam ametyst jest jednym z podstawowych Kamieni Mocy, które warto mieć przy sobie, ponieważ jego działanie jest tak silne i korzystne. Cytryn jest kamieniem optymizmu, mądrości, światła, bogactwa. Ametryn to ich połączenie, czyli podwójnie pozytywna moc, którą stworzyła natura. To bardzo wyjątkowy o szerokim działaniu, poznaj je dokładniej…

Ametryn-Kamien-Mocy-od-Marii-Bucardi- właściwości, działanie, znaczenie

Ametryn to kamień równowagi i jego połączenia ametystu z cytrynem łagodzi napięcie, przynosi spokój i pobudza kreatywność, a także równoważy stabilność psychiczną i pewność siebie. Ametryn działa jak podwójny bodziec do usuwania toksyn z organizmu, ponieważ zarówno ametyst, jak i cytryn działają odtruwająco.

Trzy podstawowe zalety ametrynu: pomaga uzyskać przejrzystość i podejmować decyzje, dopasowuje Twoją wolę do duchowej ścieżki, pomaga usunąć opór przed zmianą, ma silne właściwości lecznicze.

Jako, że ametryn jednoczy lecznicze właściwości ametystu i cytryny, dwóch wspaniałych kryształów leczniczych, to można osiągnąć podwójne pozytywne rezultaty. Połączenie wsparcia duchowego ametystu i wsparcia psychicznego cytrynu tworzy kamień, który równoważy i harmonizuje umysł, wolę i ducha. Praktyczne korzyści z tego to głęboka jasność, wzmocniona zdolność do podejmowania decyzji zgodnych z Twoją duchową ścieżką oraz silna wola podążania za nimi.

Jest idealny dla osób, które zmagają się ze zmęczeniem, znudzeniem, odkładaniem na później lub wątpliwościami spowodowanymi strachem przed popełnieniem błędu lub martwieniem się o to, co mogą pomyśleć inni. Mając pewność, że jesteś na dobrej drodze, uwolnisz swoją kreatywność i energię i będziesz mógł iść naprzód.

Ametryn-Kamien-Mocy-od-Marii-Bucardi- właściwości, działanie, znaczenie

Jest również doskonałym kamieniem zwiększającym koncentrację i produktywność przy pracy i nauce. Może działać jak kamień „muza”, otwierając Twój umysł na inspirację i kreatywność oraz dając ci wsparcie, pomysły do przełożenia tej energii na twórczość, by tworzyć tutaj na Ziemi to, co boskie.

Wsparcie i prowadzenie Sił Wyższych Światła – kreatywność – wyciszenie – harmonia – spokój wewnętrzny, gdy na zewnątrz chaos – skupienie na najważniejszym – odtrucie – otwartość na nowe i na zmiany – uleczenie ciała i duszy – silna wolna wola – niezależność – kroczenie własną drogą – odkrycie tajemnic – optymizm – energia do działania – dobrobyt – królewskość – zrozumienie życia – mądrość wyższa – pozytywna transformacja – światło w mroku – muza i natchnienie – oczyszczenie – ochrona – podejmowanie korzystnych decyzji – zrozumienie – dostęp do wiedzy wyższej

Kolor fioletowy jest kolorem mistycznym, fioletowym płomieniem wypalającym wszystko co złe, czyli boska transformacja. Pomaga zrelaksować się i znaleźć harmonię. Jest to o tyle ważne, że stres ograbia organizm z dobrej energii, zmniejsza odporność. Jeśli jesteś w stanie zrelaksować się, to prawdziwie odpoczywać i ciało regeneruje się. 

Ametyst to kolor i energia Archanioła Zadkiela, boskiej przemiany.

Kolor cytrynowy, żółty i złoty to energia Archanioła Jofiela Mądrości Wyższej i optymizmu, który zrywa więzy depresji, lęków i czarnych myśli.

Ametryn-Kamien-Mocy-od-Marii-Bucardi- właściwości, działanie, znaczenie

Zajrzyj do ebook / książki “Jak rozmawiać z Aniołami” wieloletnim bestsellerem Marii Bucardi, który jest dla Ciebie prezentem! Kliknij tutaj – wystarczy podać emaila, aby go od razu dostać.

Czy słyszysz od innych lub czytasz kłamstwa, obelgi, które działają na Ciebie prowokacyjnie? Masz ochotę odpowiedzieć, obronić swoje zdanie lub inny wybór, chronić wolność? Reagujesz lub masz ochotę zareagować jak byk na czerwoną płachtę, gdy bardzo niemądrze postępujące osoby mówią, że jesteś “głupi”? To są najczęściej pułapki mroku, które mają obniżyć Twoje wibracje, dzielić ludzi, by rządzić, wprowadzać więcej negatywnych emocji i żerować na nich. 

Jak się od tego powstrzymać? Oczywiście, że nie jest to łatwe, ale energia Fioletowego i Złotego Promienia może Ci w tym bardzo pomóc, tak samo ametryn, który je w sobie zawiera. Jeśli nosisz na sobie taki kamień, to jego energia spokoju i światła oddziałuje na Twoją aurę, a co więcej ilekroć spojrzysz na kamień, przypomina Ci, by skupić się na sobie, a nie innych, z którymi nie masz nic wspólnego. 

Czy odczuwasz niepokój i nachodzą Cię myśli “niech to wszystko wróci do normalności”? Przeszłości nie wolno chwytać się jak tonący brzytwy, ponieważ pójdzie się na dno. Jeśli masz blokadę, albo nawet jej nie masz, ale zwyczajnie boisz się o przyszłość, ten kamień będzie Ci przyjacielem, z którym przejdziesz do nowego. To, co było – już nie wróci i to wcale nie było “normalne” w sensie dobre. Niech odejdzie raz na zawsze ze swoją czarną, ciężką energią, która była jak ograniczające więzy, by zacząć nowe życie w wysokich wibracjach, dużo lepsze od tego jakie było!

kamienie mocy, Maria Bucardi

www.mariabucardi.pl

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz rуwnież tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mуj E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mуj Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: