Kamień Mocy Astrofyllit – właściwości, działanie i znaczenie – światło, pozytywne wibracje, na kobiece problemy

Astrofyllit kamien mocy Maria Bucardi

Talizman Astrofyllit, moc nie z tego świata. Niech natchnie Cię światłem!

Astrofyllit Kamień Mocy, kryształ, minerał, kamień, znaczenie, właściwości, działanie, magiczne, Maria Bucardi

Bardzo rzadki i wyjątkowy kamień mocy Astrofyllit.

Energia światła, która przedostaje się do nawet najciemniejszych kątów podświadomości, każdej komórki ciała, duszy i aury. Poznaj jakie ma jeszcze nietypowe właściwości…

Podnosi samoocenę, działa kojąco, zmniejsza stres i napięcie wewnętrzne. Pomaga przywiązywać większą wagę do własnych potrzeb.

Czy czujesz często jak bardzo różnisz się od większości osób? Czujesz, że “nie pasujesz”? Ten kamień będzie Twoim wyjątkowym przyjacielem, który zna Twoją duszę, wie ile masz już za sobą i czego Ci teraz potrzeba…

Niech natchnie cię światłem!

Napełni Twój cały system światłem. Wibracja kamienia Astrofyllit aktywuje wszystkie Twoje czakry.

Możesz poczuć jego energię duchowo, emocjonalnie i fizycznie.

Pozytywnie wpływa na ciało fizyczne, pobudza trawienie i metabolizm, szczególnie łagodzi dolegliwości menstruacyjne i menopauzalne. Maria Bucardi poleca go w szczególności dla kobiet na problemy kobiece związane z menstruacją, menopauzą, jajnikami i innymi sprawami kobiecymi.

Jeśli chodzi o wpływ na ciało energetyczne, jest również znaczące, ponieważ kamień wydobywa na światło dzienne własne potrzeby i niedokończone sprawy (pomaga je dostrzec) i pomaga je zrealizować lub „oczyścić”, pomaga uspokoić i usunąć natłok myśli oraz dziwnych nastrojów, sprzyja spontanicznym przebłyskom inspiracji i impulsów do działania, sprzyja także otwartości i umiejętności wyrażania siebie, inspiracji i prawdomówności w znaczeniu umiejętnego wyrażania tego, co ma się na myśli. Ta ostatnia właściwość dotyczy szczególnie osób, które z pewnych powodów godzą się na coś, czego wcale nie chcą, brak im asertywności lub dostosowują się do poziomu otoczenia, zamiast być sobą, a także dla tych, którzy w pewien sposób “wstydzą” się, że są w czymś bardziej zaawansowane od innych. To przytrafia się zdecydowanie częściej kobietom i w tym może pomóc energia astrofyllitu oraz własnego rozwóju osobistego.

Astrofyllit Kamień Mocy, kryształ, minerał, kamień, znaczenie, właściwości, działanie, magiczne, Maria Bucardi

Astrofyllit przyciąga POZYTYWNE wibracje i usuwa te negatywne. Razem z nim zobaczysz, że szklanka jest do połowy pełna

Użyj tego kryształu, gdy szukasz dodatkowej motywacji i pracujesz nad własnym rozwojem. Może pomóc Ci skupić się na swoich celach i pozostać na drodze do realizacji celu. Z nim zanurzysz się głęboko w swoją duszę, aby rozpoznać swoje prawdziwe pragnienia w życiu.

Astrofyllit jest również znany jako „kamień małżeński / partnerski”. Możesz go użyć, aby pomóc komunikować się ze swoim partnerem i rozwinąć między Wami silne poczucie uczciwości. Używanie tego kamienia może aktywować silne połączenie dusz.

Ten kamień jest zsynchronizowany z czakrą korony. Używaj tego kamienia podczas medytacji, aby pogłębić połączenie ze swoimi mocami psychicznymi i intuicją. Dodatkowo pomaga zobaczyć obiektywny obraz aktualnej sytuacji. Ale nie tylko…

Astrofyllit Kamień Mocy, kryształ, minerał, kamień, znaczenie, właściwości, działanie, magiczne, Maria Bucardi

Przynosi białe światło do wszystkich czakr i na wszystkich poziomach, duchowym, umysłowym, emocjonalnym i fizycznym.

Niektóre osoby uważają, że ich życie jest bardzo trudne i skomplikowane, pełne chaosu. Zwłaszcza wtedy przyda się ta jasna energia, która oświetli każdy ciemny zakątek podświadomości. Pomoże zmierzyć się z przeszłością i lękami, by iść naprzód. Pomoże jednostkom, które przeszły przez „ciemną noc duszy” mają trudne doświadczenia za sobą. Nawet jeśli jest to już za Tobą, talizman będzie Ci oświetlał Twoją drogę.

Astrofyllit pomoże tym, którzy czują, że nie mogą sobie wybaczyć za pewne sprawy lub czują, że zrobili jakiś błąd, byli lub są nie dość dobrzy, uważają się za gorszych. Jeśli byłeś / byłaś w takiej sytuacji, talizman pomoże ci w pełniejszym pokochaniu siebie i zobaczeniu, że to są ciemne więzy, które ograniczają rozkwit Twojej duszy.

Dzięki niemu możesz zaakceptować to, kim jesteś i swoją życiową podróż

Pomaga również poznać siłę boskiej, wyższej sprawiedliwości, karmy. Zaufania i zrozumienia, że wszystko ma swoją przyczynę i skutek. Będzie Ci pomocy w sytuacji, gdy ktoś wyrządził Ci krzywdę, aby powierzyć tę sprawę Sile Wyższej i wierzyć, że zajęła się tym.

Astrofyllit Kamień Mocy, kryształ, minerał, kamień, znaczenie, właściwości, działanie, magiczne, Maria Bucardi

Uważa się, że jest to silny kamień dla osób pochodzenia pozaziemskiego, który może być szczególnie atrakcyjny dla tych, którzy przeszli poprzednie wcielenia na innych płaszczyznach egzystencji, mają za sobą inkarnacje na Mitycznej Atlantydzie oraz, których dusza pochodzi z innych planet. Nic dziwnego, w końcu sam kamień wygląda jak supernova czy inne kosmiczne zjawisko! 

Może pomóc Ci zobaczyć doświadczenia z poprzedniego życia, których Ty i Twój partner duszy doświadczyliście. Ta energia pozwala niektórym utalentowanym osobom cofnąć się w czasie, a używając zdolności parapsychicznych, może uzyskać informacje dotyczące przeszłych żywotów. Może to być potężną pomocą w rozwiązywaniu bieżących problemów, które mogą wynikać z poprzedniego życia. Jeśli jednak nie jest to istotne i lepiej nie tracić cennego czasu na przeszłość, wtedy poczujesz, by lepiej skupić się na teraźniejszości i sobie.

Z tym talizmanem, bądź świadomy / świadoma i podążaj za swoją intuicją oraz uważaj na zdarzenia losowe lub synchronizacje, które mogą wystąpić, abyś mógł / mogła poczynić znaczące postępy w swoim życiu.

Kamień pomoże ci rozwinąć wiedzę o sobie i poczucie wyższej satysfakcji ze swojego życia, które może być trudne do osiągnięcia w innym przypadku, z powodu wbudowanego poczucia, że jesteś małym człowiekiem, a nie istotą o wielkiej mocy, ogromnie ważną częścią wszechświata.

Pochodzenie i nazwa

Astrofyllit to wyjątkowa i rzadka formacja krzemianu tytanu. Jego nazwa pochodzi od greckiego słowa oznaczającego „liść gwiazdy”, ponieważ tak właśnie wygląda formacja – jak liść lub gwiazda!

Kiedy jest osadzony w innym kamieniu, można wyraźnie zobaczyć promieniujący wzór wybuchu gwiazd spowodowany przez „włócznie” minerału promieniujące z jednego punktu.

Ma kolor złoto brązowy lub brązowy, mogą występować niewielkie różnice w zabarwieniu w zależności od dokładnego składu metalu.

Większość znajduje się w Rosji, niektóre złoża odkryto również w Norwegii i Stanach Zjednoczonych.

Ponieważ jednak nie jest minerałem samowystarczalnym (to znaczy, że musi istnieć wewnątrz innego minerału) złoża są bardzo rzadkie i trudne do wydobycia bez uszkadzania.

Jeśli masz kamień Astrofyllit, tak cenną i wyjątkową istotę, powinieneś / powinnaś go odpowiednio cenić i dbać, a wynagrodzi Ci to tysiąckrotnie…

UWAGA, NIE nosić w ciąży!

kamienie mocy, Maria Bucardi
www.mariabucardi.pl

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz również tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mój Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Opublikowane przez Malvina Dunder

Travel, adventures & mindful living... with love to Earth♡

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: